The Enchanted Kingdom Free

Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 22MB
  • Version 1.0.30
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Krallığı kurtarmak için pek çok zorlu görevi yerine getirmeye hazır mısınız? Bu oyunu indirin ve siz de hemen oynayın.

 Krallığı kurtarmaya ne dersiniz? Bu oyunun harika bir amacı ve bu amaç için birbirinden zorlu görevleri var. Bu görevleri yerine getirmek hiç de kolay değil. Pek çok tehlikenin atlatılması, akıllıca düşünmek ve bir o kadar da hızlı olmak gerekiyor. Kendinizi bu maceranın içinde görmek istemez misiniz? Krallığı kurtarmak tamamen size bağlı. Size verilen görevleri yapabilirseniz bir sonraki seviyeye geçeceksiniz ve sizi çok daha tehlikeli görevler bekleyecek. Pek çok seviyeye sahip olan bu oyun her seviye bir önceki seviyeye göre daha da zorlaşacak. Buna hazır olmanız gerek.

 Canavarların ve zararlı bitkilerin bulunduğu yoldan geçerken çok dikkat etmelisiniz. Çünkü onların tek amacı sizi yok etmek. Bunlara karşı tedbirli olmalınız. Bu oyunda dikkat de çok önemli yer tutmaktadır. Dikkatinizi kaybettiğiniz anda kendinizi canavarların ya da kötü bitkilerin elinde bulabilirsiniz bu da sizin ölmenize sebep olur ve tekrar baştan başlamanız gerekir. Yüksek görüntü kalitesi ve inandırıcı ses efektleriyle bu oyun sizi adeta içine çekecek ve kendinizi gerçekten oyunun içinde gibi hissedeceksiniz.

  Boş zamanlarınızda size eşlik edecek bu oyun macera ve aksiyon dolu. Bu heyecan dolu oyuna siz de sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak. Bu oyun kolay ve hızlı bir şekilde inmektedir. İstediğiniz her yerde istediğiniz zaman bu oyunu oynayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeyin ve bu oyunu hemen indirin.

Daha Fazla Göster
The Enchanted Kingdom Free indir